Kontakt ja meeskond

Aarel on erinevate täisklaaslahendustega kogemusi enam kui seitsme aasta jagu. Ta on eelarvestaja ja projektijuhi tööd teinud mitmes klaaslahendusi pakkuvas ettevõttes. Erinevatest projektidest, milles Aare kogemused mängus, võib esile tuua nt Tallinnas asuva ärihoone Metro Plaza klaasseinad ja –laed. Klaaspasuna klientide jaoks aitab Aare leida sobivaima lahenduse ja hinna ning on konsultandina kliendi käsutuses kogu projekti valmimise aja.

Argo on täisklaaslahenduste projektijuht olnud viimased kaheksa aastat. Kogemused erinevate projektidega ning Argole iseloomulik põhjalikkus on teinud temast täpse, asjatundliku ning usaldusväärse projektijuhi. Suurematest töödest väärivad esiletoomist Tallinnas, Tornimäe 3 ja 5 asuvate kõrghoonete aatriumite klaaspiirded ning klaasseinad. Ka Swissoteli numbritubade klaasist lahendused on üks Argo meeldejäävamatest projektidest.


8. detsembrist 2010 8. aprillini 2011 aitas Klaaspasun OÜ-l teenuse pakkumiseks vajalikku põhivara soetada ning veebilehte arendada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond. EL struktuurfond