Soovitajad

Jan Graps & Ken Ruut

Jan & Ken OÜ

Klaasipinnad on lahutamatu osa moodsast ruumikäsitlusest. Materjalina on klaas universaalne ja ajatu ning sobib ühtmoodi hästi nii keskaegsesse võlvkeldrisse kui tänapäevasesse linnakeskkonda. Peaaegu ükski meie objekt ei valmi klaasi kasutamata. See on efektne ja efektiivne. Suured klaaspinnad võimaldavad päevavalguse maksimaalset levimist sisetingimustes ja soodustavad ka igati avatuma mõttelaadi kujunemist. Aarega oleme klaaside erinevaid kasutusvaldkondi testinud ning meie koostöö jätkub ladusalt.

Jüri Ljubko

Jüri & Partnerid OÜ

Koostöö Klaaspasunaga oli meeldiv eelkõige seetõttu, et lisaks minu tellimuse täitmisele oskasid nad anda kasulikku nõu ka peeglite paigalduse osas. Dushiruumi seintega olen samuti väga rahul.

 

Urmas Vilist

Gustaf Tallinn OÜ projektijuht

Tellitud klaasuksed, klaasseinad ja dushinurgad valmisid tähtajaks ning paigaldati professionaalselt. Meeldivalt üllatas, et ka ootamatud olukorrad lahendati operatiivselt ning töö jäi kokkulepitud eelarve piiresse.

 

Andres Sorgus

Navalia International tootmisdirektor

Meie ettevõte on teinud koostööd Klaaspasuna meeskonnaga pikka aega. Peamiselt oleme tellinud terassiklaase ja erinevaid klaasseinu. Tellimused on valminud tähtajaks ja kvaliteediprobleeme pole esinenud. Koostöö on teinud meeldivaks see, et Aare on leidnud ka kõige raskematele probleemidele kiire lahenduse.


8. detsembrist 2010 8. aprillini 2011 aitas Klaaspasunal teenuse pakkumiseks vajalikku põhivara soetada ning veebilehte arendada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond. EL struktuurfond