Teenused ja tehtud tööd

Klaaspasun on firma, mis ühendab endas klaasitööde spetsialistide kogemused ning usaldusväärsete koostööpartnerite võimalused. Meie tehtud klaasseinad, klaasist vaheseinad, klaaslaed ja klaasuksed jäävad teile silma erinevates büroo- ja ärihoonetes, samuti köidavad pilku efektsed klaasfassaadid. Eramutes leiavad koha klaasist saunauksed, peeglid ja kõik muu, mida oskate vaid klaasist soovida!

Klaasuksed

Klaasuks pole lihtsalt uks, vaid see on sisustuselement, mis fantaasiale piire ei sea. Klaasuksed toovad ruumi õhulisust, valgust ja stiilsust. Klaasuks võib olla märkamatu (neutraalset tooni, seinaga ühtesulav, matt) või silmatorkav (kirkad värvid, mustrid, graveeringud), kuid see on alati stiilne valik!

20 Photos

Klaasseinad

Täisklaasseinad on levinud peamiselt büroodes ja kaubanduskeskustes. Täisklaasist vaheseinad aitavad ruume eraldada, luues privaatsust ilma valgust ja avarust kaotamata. Eramutes leiavad klaasseinad oma koha peamiselt pesuruumides, kuid miks mitte peegelseinana ka eluruumides?

29 Photos

Sauna seinad ja dushinurgad

Klaas võiks olla esimene valik, kui planeerite dushinurga ehitust. Sama soovitus kehtib sauna seinte puhul, sest lisaks klaasist saunauksele pakume erilahendusena ka klaasist sauna seinu. Loomulikult saate meilt tellida ka ainult saunaukse, millele pakume laia toonivalikut.

35 Photos

Klaaspiirded

Klaasist trepipiirded on kaasaegse arhitektuuri argipäev, nagu ka klaaspiirded rõdudel nii sise- kui välistingimustes. Klaaspiirded kõlavad kaunilt kokku erinevate materjalidega, olgu selleks siis puit, betoon või metall. Erinevad paigaldus- ja kinnitusviisid laiendavad mänguruumi veelgi.

36 Photos

Klaasfassaadid

Klaas on elegantne ja õhuline materjal, mis loob hoonele kalli ja suursuguse ilme. Kuid välise iluga samaväärsed on klaasfassaadi praktilised omadused, mis tagavad turvalisuse, vajaliku valgus- ja soojajuhtivuse ning soovi korral ka isepuhastuva toime. Klaasist maja, mis talvel sooja peab, ei ole enam unistus!

7 Photos

Klaaspõrandad

Klaaspõrand annab võimaluse jagada päevavalgust erinevate korruste vahel ning muudab interjööri avaraks. Põrandapinna suurusest sõltub klaasplaatide paksus, sest klaaspõranda puhul on kõige olulisem selle turvalisus. Erinevad toonid, valguslahendused ja kinnitusvahendid annavad erakordse tulemuse!

8 Photos

Klaaskatused

Klaaskatus eeldab turvakaalutluste tõttu põhjalikku eeltööd, mis puudutab klaasitava pinna suurust, kehtivaid norme, lume- ja tuulekoormust, katuse kallet, päikesevalguse mõju ning kümneid teisi detaile. Kindlasti tasub kaaluda isepuhastuva klaasi kasutamist, mis teeb klaaskatuse hooldamise lihtsamaks.

19 Photos

Klaasist erilahendused

Kui mõtlete klaasist kui materjalist, ärge kartke lennukaid ideid. Me tuleme teie mõttelennuga kaasa ning aitame teie ideed teoks teha. Klaas ei pea olema külm ja igav. Näiteks annab painutatud klaas võimaluse luua ümaraid vorme nii sise- kui välistingimustes, koos piiramatute kujundusvõimalustega.

27 Photos


8. detsembrist 2010 8. aprillini 2011 aitas Klaaspasunal teenuse pakkumiseks vajalikku põhivara soetada ning veebilehte arendada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond. EL struktuurfond